Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Mekanik Tablet Tuz , Rafine Tablet Tuz , Su Yumuşatma Tuzu Fiyatları

Mekanik Tablet Tuz , Rafine Tablet Tuz , Su Yumuşatma Tuzu Fiyatları

Mekanik Tablet Tuz - Rafine Tablet Tuz

Su yumuşatıcı cihazlarının reçineleri sodyum iyonu değişimi yaparak su yumuşatma işlemini gerçekleştirirler.  Tablet Tuz, Reçineler kalsiyum magnezyum iyonlarını tuttukları için bir süre sonra rejenere edilmeleri gerekir. Bu da rejenerasyon işleminde sodyum verilmesi ihtiyacını doğurmaktadır. Tablet tuz veya Rafine Tablet kaya tuzu bu aşamada bu sodyum ihtiyacını karşılar. Her türlü endüstriyel ve evsel cihazlarında, gerek tablet formunda gerekse kaya formunda tuz kullanılır. Sodyum ihtiyacının karşılanması için reçinelerin tuz ile yıkanması (belirli periyodlarda) gerekir Tuz ile yıkama işlemi su yumuşatma cihazının tuz tankı bölümünden yapılır ve Tortu Bırakılmayan Rafine Tablet Tuzlar Kullanılmalıdır.

Rafine ve Mekanik Tablet Tuz -Su Yumuşatma Tuzu Fiyatları

Kullanılacak olan Tablet tuzun seçimi reçinenin ömrünü ve verimini doğrudan belirler. Kalitesiz Tablet tuz kullanılan reçinelerde ağır metallerin birikimi sonucu çıkan problemlerle sıkça karşılaşmaktadır. Arıtma tuzu Tablet rafine olmalı ve fire vermemelidir. Rafine Tablet Tuzlarımız kalitesi ispatlanmış, özel kaynaklarda üretilen, iki kere yıkanıp iki kere fırınlanan firesiz Tablet tuzdur. Tuz fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişim kurduğunuzda sizlere çok özel ve uygun tuz kampanyalarımızdan yararlanma imkanı sunacağız. Yumuşatma Cihazı Rejenarasyonunda kullanılan Tablet tuzlar, 25 kg. Çuval ambalajlıdır ve Taşıma nakliye ücreti alınmamaktadır.

Su Arıtma  Tablet Tuzu Çeşitleri 

Su arıtma cihazlarında  kullanılan Tablet tuzlar genelde iki ayrı formda bulunur. Bunlar; Rafine Tablet kaya tuzu ve Mekanik tablet tuz şeklindedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, tuzun çok iyi rafine edilmiş olması gerekmektedir. İyi rafine edilmemiş veya yıkanmamış tuzlar su yumuşatma cihazında istenilen etkiyi yaratmadığı gibi, aynı zamanda su yumuşatma cihazına da zarar verebilmektedir.

 

Etiketler ; rafine tablet tuz, rafine tablet tuz istanbul, rafine tablet tuz izmir, rafine tablet tuz özellikleri, rafine tablet tuz fabrikası, rafine tablet tuz, safir rafine tablet tuz, salti rafine tablet tuz, rafine tablet kaya tuzu, rafine tablet tuz ümraniye, rafine tablet tuz beykoz, rafine tablet tuz satan firmalar7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10