Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Superpool Havuz Kimyasalları ve Çeşitleri

Superpool Havuz Kimyasalları ve Çeşitleri

Yaz mevsiminde ve diğer mevsimlerde bile kapalı alanlarda insanların içerisinde yüzerek keyif aldıkları yüzme havuzları için oldukça önemli olan havuz kimyasallarına ne yazık ki kimse dikkat etmemektedir. 

Dengeli oranlarda kullanılan havuz kimyasalları, herkesin hayalini kurduğu suyun temiz ve berrak olmasını sağlayan maddelerdir. PH, toz klor ve yosun önleyici gibi bazı kimyasallar, havuzdaki suyun temizliğini ayrıca yüzücülere zarar verebilecek bakteri ve mikropları öldürür, kir ve kalıntıları temizleyerek havuzu güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Fakat, havuz filtresinin temiz suya sahip olması da çok önemlidir. Havuz kimyasalları, havuz suyunu daha güvenli olmasını sağlar.

Genel olarak, bütün yüzme havuzların türleri aynı kimyasal maddelere ihtiyacı olur, fakat söz konusu ayrıntılar olunca her havuz türü diğerinden farklı olmaktadır. Olduğundan fazla kimyasal maddeler kullanarak pH’ın seviyesini yükseltir ve bu kimyasalların yeterince kullanılmaması kadar tahriş edici ve zararlı olabilir. Havuzunuzdaki suyun temizliği ve sağlığınız için güvenli temizleme cihazları kullanıyoruz. Havuz suyunu, denenmiş ve test edilmiş test varyantları yöntemiyle veya bir düğmeye basarak suyu birçok farklı kimyasal seviye için dijital olarak test eden yeni nesil teknolojilerle test etmek mümkündür.

 

Superpool Havuz Kimyasalı Çeşitleri Nelerdir?

Havuz suyunun berraklığını ve sağlığı etkilememesi için Superpool Havuz kimyasalları bu yönden büyük önem taşımaktadır. Beyaztuz.com, klor çeşitleri, pH dengeleyiciler, havuz yosunu önleyiciler, cila ve çöktürücü gibi havuz kimyasalları işiniz yarayacaktır. 

 

Superpool Havuz Kimyasalları Fiyatları

Yüzme havuzlarındaki her türlü Superpool marka dezenfeksiyon kimyasallarını uygun fiyatla beyaztuz.com’dan sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleri  kapınıza teslim edilmektedir.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10