Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Tuz Yastığı Nedir? Ne İşe Yarar?

Tuz Yastığı Nedir? Ne İşe Yarar?

Tuz Yastığı Nedir? Ne İşe Yarar?

Tuz yastığı, kaya tuzundan mamul granül tuzdan işlem görmeyip, rafine edilmeden doğal haliyle, ısıya karşı dayanıklı pamuk bir torbanın içine doldurulup, yastık şeklinde kullanılması sebebiyle üretilmesidir. Kaya tuzunun ısıtılarak kullanılmasından sonra faydası kullanılmış, ağrı ve sızıları olan kişilere iyi geldiği gözlemlenmiştir.

İçerisindeki saf ve tamamen doğal kaya tuzu sayesinde genel olarak ağrılara çok iyi gelmektedir. Böbrek ağrılarında, karaciğer, safra kesesi ağrılarında, sırt ve bel ağrılarında son derece etkili bir yöntemdir.

Kullanımı: Isıttığınız tuz yastığını ağrıyan bölgenizin üzerinde soğuyana kadar bekletmeniz bir fayda görmek için yeterlidir.

Tuz yastığının kullanım süresi yoktur, ömür boyu kullanılabilir.

Tuz Yastığının Kullanım Alanları

Bel Ağrıları
Sırt Ağrıları
Eklem Ağrıları
Kramp Ağrıları
Kulak Ağrıları
Kas Ağrıları


Kaya tuzunu ısıtmak için düşük dereceli fırınlar kullanılabilmektedir.

Ayrıca tuz yastığı, soğuk terapi olarak da kullanılabilmektedir. Bu kullanım amacı ise özellikle yaralanma durumlarında şişmelerin ve ağrıların azalması için kullanılmaktadır. Soğuk bir müdahale gerektiği zaman ise bir derin dondurucuya veya buzdolaplarınızın soğutucu bölümünde bekleterek soğuk işlem yapılabilmektedir.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10