Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Tuz Lambası Kullanım Alanları

Tuz Lambası Kullanım Alanları

Tuz Lambası Kullanım Alanları

Tuz lambaları içerisinde bulundurduğu negatif iyonlar sayesinde havaya negatif iyonları yayacak ve bulunduğunuz ortamda olumlu etkiler oluşturacaktır.  Gün içerindeki tüm sinir ve stresinizi minimum seviyeye indirecektir. 

Ayrıca tuz lambası birçok solunum yolu hastalıklarına ve eklem ağrılarına da iyi gelmektedir.

Bir diğer yararı ise içerisinde bulunan negatif iyonlar havadaki bakteri ve mikropları yok ederek zararlı maddeleri temizlemektedir. Bu sayede hava daha temiz olacaktır ve böylece bahsedilen solunum hastalıklarınıza iyi gelecektir.

Tuz lambaları sağlık açısından oldukça yararlı olduğundan dolayı vaktinizi en fazla nerde geçiriyorsanız orada bulundurmak çok daha faydalı olacaktır. 

Örnek olarak; gün içerisinde en çok kullanılan alanlardan oturma odası, yatak odası gibi odalarda tuz lambası bulundurmak, gün içerisinde daha rahat nefes almanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda odalarınızı dekoratif açılardan da güzel bir görüntüye ulaştıracaktır. 

Diğer bir kullanım alanları olan ofis ve çalışma odalarında da tuz lambası bulundurmak zihniniz için çok faydalı olacaktır.  Ofis ve çalışma odalarımız zihnimizin en yoğun kullanıldığı yerlerden birisi olması dolayısıyla bu yerlerde tuz lambası bulundurmak oldukça faydalı olacaktır. 

Odaklanma ve dikkat verme gibi konularda sorun yaşayan kişiler için bulundukları ortamlarda bir tuz lambası bulundurmak, bu sorunlarınızı ortadan kaldıracak ve yüksek performans sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Tuz lambası ile ilgili en önemli tavsiyelerden birisi de gece yakılmasıdır. Çünkü gün içerisinde kapı ve pencereler sıklıkla açıldığından dolayı yaktığınız tuz lambası tarafından yayılan negatif iyonlar odanızın dışına çıkacağından dolayı tuz lambasından yeteri kadar verim alamayabilirsiniz. Daha tasarruflu ve verimli bir kullanım olarak geceleri kullanılması oldukça yararlı olacaktır.

Yatak odaları ve çocuk odalarında birer tane tuz lambası bulundurmak daha kaliteli ve rahat bir uyku geçirmenize yarayacaktır. Yaydığı loş ışık sayesinde gece lambası olarak da kullanılabilecektir. 
 7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10