Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Tuz Sabunu Nedir, Nasıl Yapılır?

Tuz Sabunu Nedir, Nasıl Yapılır?

Tuz Sabunu, himalaya tuzu veya kaya tuzu olarak da bilinen; bir kalıp içerisine sıkıştırılıp elde edilen, hiçbir kimyasal ürün içermeyen tamamen doğal bir sabundur. Basit bir şeklide elde edilir, temiz bir içeriğe sahiptir ve birçok faydası bulunmaktadır.

Tuz Sabunu Nelere İyi Gelir?
Öncelikle insan sağlığı için olmazsa olmaz tuzun cilt üzerinde de mucizevi faydaları bulunmaktadır. Tuz cildi yormadığından dolayı doğal tuz sabunu cilde çok iyi gelmektedir.
- Tuz Sabunu, cildi dinlendirir. Cildinizin yenilenip, nemlenmesine yardımcı olur ve böyle akne, sivilce, siyah nokta gibi cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. 
- Tuz Sabunu, ciltte meydana gelen iltihaplanma, kuruma, pullanma, lekelenmelere karşı antibakteriyel özelliği sayesinde oldukça yararı bir cilt bakım ürünüdür. 
- Tuz Sabunu, hoş bir kokusu olmasından dolayı yatak odası, banyo, salon gibi yerlerde iyi koku sağlamak amacıyla aksesuar olarak da kullanılabilir. 
- Tuz Sabunu, sülfat içermemesi sebebiyle saçlarınıza ve vücudunuza oldukça fayda sağlayacaktır.
- Tuz sabununu düzenli aralıklarla kullandığınız sürece selülit problemlerinize de faydalı olacaktır. 
- Tuz Sabunu, yoğun tuz bakımı içerdiğinden dolayı vücut içerisinde ödem yapan suyu emmektedir ve bunun sonucunda vücudunuzun sıkılaşmasında yardımcı olur, böylece yaşlanma belirtileriniz azalmış olacaktır.
- Tuz Sabunu, ter korkusunu ve vücudunuzdaki zararlı cilt bakterilerini öldürmektedir.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10