Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

İstanbul Tuz Satıcısı

İstanbul Tuz Satıcısı

Beyaz Tuz, Ümraniye’den İstanbul’un tüm tuz ihtiyacını karşılamaktadır. İnsan sağlığına verdiği önem ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’un önde gelen tuzcu firmalarından olmuştur. Müşterilerine verdiği en iyi fiyat politikası ve en iyi hizmet kalitesiyle İstanbul’da bulunan tuzcu firmaları arasından en iyisi olarak ortaya çıkmıştır. 

Beyaz Tuz, %100 doğal kaya tuzundan üretilen ürünlerini 1. Elden İstanbul’daki müşterilerine ulaştırmaktadır. Profesyonel ve yenilikçi ekibi ile tuz sektöründeki yenilikleri takip ederek, müşteri memnuniyetini önceliğine alarak İstanbul’dan Türkiye’nin her bölgesine 7/24 hizmet vermeye devam edecektir.

Beyaz Tuz olarak gıda, tekstil, kozmetik, sağlık ve kimya sektörlerinde hizmet vermekte ayrıca Havuz Tuzları, Fırınlanmış Tuz, Arıtma ve Tablet Tuzlar, Rafine Sanayi Tuzlar, Kaya Tuzu Sofra Tuzları, Doğal Kaya Tuzları ve Tuz Lambaları, Kar Tuzu ve Buz Eritici, Havuz Kimyasalları, Havuz Malzemeleri ve Kimyasal Ürünlerin satışını yapmaktayız.

İstanbul, Ümraniye’de bulunan ofisimizi arayarak ürün siparişlerinizi bildirebilirsiniz.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10