Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Havuz Tuzu Nedir ?

Havuz Tuzu Nedir ?

Havuz Tuzu 25 Kg

Havuz Tuz Cihazlarında, Klor Üretmek İçin Kullanılan Bir Tuz çeşidir.

Özel ambalajı ve asla katılaşmayan yapısıyla, suda hemen erir ve Tuz cihazının hemen çalışmasını sağlar. Klor üretimini en üst seviyeye çıkarır.

Tuz klor jeneratörleri ekolojik havuz sistemidir.

Havuz kimyasalları kullanımı ve İşletme giderlerinde % 90 gibi bir ekonomi sağlar. Artık havuzunuzda klor ve yosun önleyici kullanmanıza gerek yoktur. Kullanımı çok kolaydır. Havuzunuza sadece deniz suyunun 1/7 si kadar( insan gözünün hissedemeyeceği bir oranda) tuz ilave ediyoruz. Deniz den su alınan yerlerde tatlı su ile karışım yapılabilir. ( Eğer istenirse TAM DENİZ SUYU ile çalışabilir). Artık cihazımız tuzdan yerinde dezenfektan üreterek dışardan kimyasal uygulaması sona erdirecektir. Havuz sirkülasyon pompasına bağlı olduğundan her daim üretim yaparak homojen bir dozajla ma sağlayacaktır. Size havuzun keyfi kalacaktır. 


 
TUZLU SU HAVUZU NASIL ÇALIŞIR ?
 

 1. Havuz Suyuna 5gr/lt olacak şekilde dağal tuz katılır. (deniz suyundan 8-9 kat daha az.) İnsan gözü hissetmez.
 2. Elektroliz hücresi havuzun makine dairesine monte edilir.
 3. Tuz "Nacl" elektroliz ile ayrıştırılır ve HOCl dezenfektan elde edilir.
 4. Kısa bir sürede elementer Cl (-) yani dezenfeksiyonu sağlayan "serbest klor" olarak havuzun biyolojik güvenliğini sağlar.
 5. Güneş ışını ve sicaklıkla klor elimine olurken sistem devamlı çalışarak bu eksiği giderir...Böylece granül KLOR kullanımında stabilizan olan SİYANÜRİK ASİT artık havuzunuzda olmayacaktır.

YENİ NESİL TUZ CİHAZI

 1. Tuz Klor Jeneratörü
 2. Türkçe menü seçeneği ile kullanımı çok kolaydır.
 3. Özellikler
 4. Manuel klor ayarlama
 5. Otomatik klor ayarlama
 6. Orp göstergesi
 7. Ph göstergesi
 8. Düşük tuz seviye göstergesi
 9. Fazla tuz seviye göstergesi
 10. Sıcaklık göstergesi
 11. Titanyum elektrotların kendi kendini temizleme özelliği
 12. Tuz seviye göstergesi
 13. Titanyum plakaların hücre ömrü göstergesi
 14. Özel tasarımı sayesinde ekranda her türlü uyarı / hata mesajını Türkçe uyarı olarak görülmektedir

 
Bu sayede "Teknik Servis" çok kolay ve kısa olmaktadır
Üretim hücreleri devamlı su içinde ve yüksek amperaja tabi olduğundan üzerinde korozyonik etki çok yüksektir. Sağlıklı üretimin olması ve ekonomik olması hücrenin kalitesine bağlıdır. Başka bir değişle cihazın en önemli parçalarındandır. BSPOOL üretim hücreleri saf titanyum üzerine roteryum kaplamadır. Bu sayede 10.000 saat labaratuar test ömrüne sahiptir. Özel tasarımı şık ve dayanıklıdır. 
Özel teknolojik tasarımı ve "Elektronic Switch Mode" sayesinde elektriği tam ve doğru kullanır. TRAFO kullanmaz ( SCH serisi hariç). Bu sayede çok daha

 1. Düşük ısı ile çalışır. Uzun ömürlüdür.

 2. Çok daha az elektrik harcar

 3. "Tamamı Deniz Suyu" ile doldurulan havuzlarda çalıştırılabilir. Yani sitem 35 gram/ litre oramında tuzlu sularda çalışacak kapasitededir. Bodrum Antalya gibi yazlık mekanlarda genelde denizden alınan su ile çalışmayı destekler.

 4. Tamiri kolay ve ucuzdur.

Türkiyede havuzlarda genelde TS11899 şartnamesine uygun yapıda su kullanılmamaktadır. Sular genelde kuyudan çekilen sert ve elementer yapıdadır.( CaCO3, mangan, kalsiyum,.. gibi). Bu nedenle hücreler çok hızlı şekilde bu maddeler ile kaplanıp çalışamaz hale gelmektedir.
BSPOOL tuz klor jeneratörleri size suyun yapısına göre "self cleaning- polarizasyon" zamanını ayarlama olanağı verir. Kirlenme çok daha uzun periyotlarda olmaktadır.


TUZ KLOR JENERATÖRLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

 1. Doğal Etki, Tuz doğal bir dezenfektandır. Varlığı bile bakteri üretimini zorlaştırır.
 2. Klasik yöntemlerde olan Göz Yanması veya deri ve diğer İrritasyonlara son verir
 3. Doğrudan SERBEST KLOR ürettiğinden toksit maddeler ve kloraminlerin oluşumu engellenir...
 4. Tuz iyonlaştığı için hiç kaybolmaz. İyonlar tekrar sistemde birleşir ve tuz olur yani yok olmaz.
 5. Tuzlu Su Havuzu "KARLI BİR YATIRIM" dır. Kimyasal kullanımına göre % 80 ile % 100 oranında ekonomi sağlar.
 6. Tuzdaki iyodin cilt sağlığı için çok yararlıdır.
 7.  Geleneksel havuz kimyasallarının neden olduğu kötü tat ve kokulardan uzak olursunuz.
 8.  KIŞLIK HAVUZ BAKIMI çok kolaydır. Neredeyse hiç bir şey yapmaya gerek kalmaz.
 9.  Otomatik çalıştığından Havuz Bakımı için zaman harcamaya gerek kalmaz.
 10.  Hertürlü havuza montajı çok kolaydır. Mevcut sisteminize veya yapılmakta olan havuz makina dairelerine birkaç saatte monte edilir.

 

Etiketler; Havuz Tuzu Fiyatları, Havuz Tuzu Nasıl Kullanılır, Havuz Tuzu Nedir, Havuz Tuzu İşe Yarar, Havuz Tuz Jeneratörü, Havuz Tuz Jeneratörü Faydaları, Havuz Tuz Jeneratörü Fiyatları, Havuz Tuz Sistemi, Havuz Tuz Cihazı Fiyatları, Havuz Tuzlu Su Problemleri, Havuz Tuz Oranı, Havuz Tuz Ümraniye, Havuz Tuz Beykoz, Havuz Tuz Acarlar, Havuz Tuz Şile, Havuz Tuz Kemerburgaz, Havuz Tuzu Fiyatı, Havuz Tuz Nerden Alınır, Havuz Tuzu Al, Havuz Tuzu En Yakın, Havuz Tuzu Antalya, Havuz Tuzu Muğla, Havuz Tuzu İzmir, Havuz Tuzu İstanbul, Havuz Tuzu Ankara, Havuz Tuzu Alanya, Havuz Tuzu Balıkesir, Havuz Tuzu Sapanca, Havuz Tuzu Tekirdağ, Havuz Tuzu Çorlu, Havuz Tuzu Silivri, Havuz Tuzu Naıl Kullanılır, Havuz Tuzu Salti, Havuz Tuzu Safir, Havuz Tuzu Dudullu, Havuz Tuzu Çekmeköy, Havuz Tuzu Ümraniye, Havuz Tuzu Taşdelen, Havuz Tuz Kloru, Havuz Tuzu 25 Kg Fiyatı, Hangi Havuz Tuzunu Kullanmalısınız, Neden Tuzlu Havuz Sistemleri, Havuz Koruyucu Bakım Tuzu, Havuzda Kullanıma Uygun Havuz Tuzu, Havuz Tuzu Özellikleri7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10