Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Çankırı Kaya Tuzun 13 Faydası

Çankırı Kaya Tuzun 13 Faydası

 1. Eskiden beri kullanılan tuzlu su yöntemi böbrek, romatizma, mesane taşlarını gevşemesi ve artrite ağrılarını azaltmak için çok etkili bir yöntemdir. 

 2. Açlık hissini bastırır ve ölü yağ hücrelerini ortadan kaldırır mineralleri dengeler, böylece kilo vermeye yardımcı olur.

 3. Kaya tuzu, romatizmal ağrı ve uçuk, böcek ısırıklarının sebep olduğu iltihaplanma ve tahriş gibi birçok hastalık ve rahatsızlığı tedavi etmek için basit bir yöntem olabilir.

 4. İştahı açar, gazı giderir ve mide ekşimesini azaltır.

 5. Limonla beraber kaya tuzunu kullanmak midenizi rahatlatır ve kusma ihtiyacını ortadan kaldırır ayrıca gribe karşı korur.

 6. Kaya tuzuyla birlikte gargara yapmak diş ağrısı, boğaz ağrısa ve kuru öksürüğe iyi gelir.

 7. Kaya tuzu ağız kokusuna ve diş beyazlatıcı olarak da kullanılabilir. Ek olarak da ağızdaki istenmeyen mikropları öldürür.

 8. Kaya tuzu, vücudumuz için gerekli tüm elementleri içinde bulundurarak bağışıklık sistemini oldukça güçlendirir. Ek olarak solunum, dolaşım ve sindirim sistemlerinin daha düzenli ve iyi çalışmasını da sağlar.

 9. Daha iyi nefes almamızı sağlar. Astım hastaları için kaya tuzu ile tedavide edilir. Tuzlu su buharı ile astımlı, alerjik çocukları, bronşiti, burnu ve nefesi açar.

 10. Cildin dokusunu güçlendirir ve cildin daha genç, sağlıklı ve parlak olmasında yardımcı olur. Ek olarak da ölü cilt hücrelerini ortadan kaldırır.

 11. Etkili cilt temizleme özelliğine sahiptir. Tuz taneleri, cilt gözeneklerini herhangi bir sabun veya temizleyiciden daha iyi temizler ve cildin daha kolay nefes almasını sağlar. 

 12. Kaya tuzu ölü deri hücrelerini uzaklaştırır ve cildin doğal tabakasını korur.

 13. Kaya tuzu,  tırnakların sağlıklı uzamasına ve tırnak altındaki sararmaların giderilmesini sağlar.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10