Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Çankırı Tuzun Çeşitleri

Çankırı Tuzun Çeşitleri

Beyaz Tuz yeryüzünde yer alan tüm kristal tuz çeşitleri düşük maliyetli satışını yaptığı tüm tuz çeşitleri el değmeden sizlere ulaştırılıyor.


Toptan Çankırı tuzu ve toptan kaya tuzu satışında rağbet gören tuz çeşidi Çankırı Tuzudur. Çankırı tuzu denilince ilk akla gelen sitelerden biri olan Beyaz Tuz sitesi, toz halindeki yemekte kullanılan kaya tuzu, sofrada kullanılan değirmenli öğütme tuzu, parçalar halindeki kaya tuzunu ve kütle halindeki saf sole tuzu el değmeden doğal haliyle sipariş verebilirsiniz.

 

Çankırı Kaya Tuzunun Çeşitleri Nelerdir?

• Çankırı sofralık kaya tuzu
• Çankırı Granül kaya tuzu
• Çankırı kristal kaya tuzu
• Çankırı doğal kaya tuzu
• Çankırı Sole kaya tuzu

 

Neden Çankırı Tuzu Fiyatlarımız Piyasa Fiyatının Altında?

Beyaz Tuz'da satışı yapılan Çankırı tuz çeşitleri, tuz mağarasından saf haliyle çıkarılıp satıldığı için daha düşük fiyatlarla alınabilir. Toptan olarak satılan Çankırı tuzu, himalaya tuzu, deniz tuzu, kaya tuzu gibi kristal tuz çeşitlerini satın almanız durumunda normal fiyatlarının çok daha altında ödeme yapabilirsiniz.


Beyaz tuz´da satışı yapılan Çankırı tuzu ve tüm tuz fiyatları piyasanın çok daha altında satılmasının amacı tuzlarımızın kaynağından çıktığı gibi müşterilerimize ulaştırmaktır.


Kaynağından Alın İsterseniz Kapıda Ödeyin!


Türkiye’nin doğal Çankırı kaya tuzu online sitesi olan Beyaz Tuz’dan indirimli fiyatlarla; normal fiyatının çok daha altında tuz çeşitlerinin sitemizden alabilirsiniz. Türkiye’de nerde olursanız olun dünyada bulunan tüm tuz çeşitlerini online olarak sipariş edebilirsiniz. Ayrıca siparişi verdiğiniz ürünlerimizi kapıda ödeme yöntemi ile de yapabilirsiniz.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10