Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Tuz Sabunun Vücuda Faydaları

Tuz Sabunun Vücuda Faydaları

Tuz Sabunun Vücuda Faydaları

Tuzun yapısı itibariyle temizleme özelliği bulunmaktadır. İçerisinde seksendört farklı yararlı mineral bulunmaktadır.

İçerisindeki mineraller sayesinde vücudu ve cildi besler, nemli kalmasını sağlar ve güçlü temizleme özelliğinden dolayı başka temizlik malzemelerine ihtiyaç duymazsınız.

Tuzdan imal edilen organik kaya tuzu cildinizi derinlemesine temizler ve canlı kalmasını sağlar. Vücuttaki ölü deri tabakasını temizler ve akne, sivilce gibi cilt bozuklukları ve yaralarının giderilmesini sağlar.

Zengin mineralleri sayesinde cildinizi besleyip, cildin dengesini düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Kaya Tuzu Sabunu, sivilce ve sedef hastalıklarında etkili olmuştur. Koku yapan bakterileri de ortadan kaldırmasından dolayı doğal bir koku önleyici olarak kullanılmaktadır.

Normal bir mineral suyunun litresinde yaklaşık bir gram mineral bulunurken kaya tuzu sabununda kırk kat fazla mineral mevcuttur.

Kaya tuzu kalp ve damar hastalıklarından obeziteye, tansiyondan kilo problemine, cilt temizliğinden saç dökülmesine kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılabilir. 
Tuzun rafine edilmemiş doğal hali insan sağlığı için çok önemlidir.

Madenden çıkartılan mineraller zengin saf kaya tuzu, rafine edildiği yani işlenmiş olmasından dolayı içerisindeki mineralleri kaybetmiştir. Böylece mineralleri kaybetmesinden dolayı sağlık için faydalı olan birçok özelliğini de kaybetmiştir.

Rafine edilen tuzun içerisinde sadece sodyum kalır ve sodyum vücutta ödemlerin oluşmasına neden olur.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10