Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Delice Tuzu: Su Altından Çıkan Tuz

Delice Tuzu: Su Altından Çıkan Tuz

Delice Tuzu: Su Altından Çıkan Tuz

Delice Tuzu, dağların eteklerindeki fay hatlarından çıkmakta olan 100 bin litre doğal kaynak sularından elde edilmektedir. Delice tuzu, toprak minerallerini toplayıp sera tipi havuzlarda güneş ışınlarının buharlaştırılmasıyla ortaya çıkmaktadır. 

Delice Tuzu’nda 84 mineralin hepsi doygun bir şekilde bulunmaktadır ve sodyum oranı düşüktür.

Delice Tuzunu diğer tuzlardan ayıran özellikleri ise; yüksek oranda magnezyum içeriyor olması, kimyasal işlemlere maruz kalmadan ortaya çıkıyor olması ve ödemi çok etkili bir şekilde önlemesidir.

Ayrıca sağlığa ciddi oranda fayda sağlayan bir tuzdur. Sağlığa faydalı bir tuz olarak üretilmektedir. Diğer birçok tuz gibi tuzlalardan ya da tuz gölünden üretilen tuz şeklinde değildir. Doğal damıtmayla elde edilmekte olan bir tuzdur.

Mineral zenginliği açısında da öne çıkmakta olan tuzun katı alı yurt içinde ve dışında oldukça ilgi görmekte olup sıvı hali ise yurt dışına gönderilmektedir.  

Özellikle mineral açısından oldukça zengin olmasından dolayı ünlü futbol kulüplerine, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki birçok rugby takımlarına ihraç edilmektedir. Kramp ve eklem ağrılarına iyi gelmesi nedeniyle sporcular tarafından oldukça tercih edilen bir tuzdur.

Potasyum oranının da gayet yüksek olmasından dolayı kalp sağlığı ve tansiyon açısından son derece önelidir. Şeker hastaları da çok rahatlıkla kullanabilmektedir.
Mikro plastik içermemesi de özelliklerin biridir.

Delice Tuzu'nun doğal kaynak suyundan elde edilen tuzun su halinin, uygulandıktan sonra 72 saat içerisinde uygulandığı sürece yumurtalık kanseri hücrelerinin çoğalmasını son derece durdurduğu da tespit edilmiştir.7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10