Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Tuz Tuğlası Himalaya (Fiyatları) 20x10x5-2,5mm

Himalaya Tuz Tuğlası 

Boyutları : 200x100x50mm / 200x100x2,5mm

HİMALAYA TUZ TUĞLASI 20X10X5 CM DOĞAL KOLİ İÇERİĞİ

- Himalaya tuz tuğlası 20x10x5 cm ebadındadır.

- Koli içerisinde 10 adet himalaya tuz tuğlası mevcuttur.

- Himalaya tuz tuğlasının 1 adet  ağırlığı 2.3 kg' dır. 

HİMALAYA TUZ TUĞLASI KULLANIMI VE ÖZELLİKLERİ

Himalaya tuz tuğlaları, farklı renk ve boyutlardaki himalaya kristal kaya tuzlarından en iyi kalitede seçilen himalaya kaya tuzu bloklarından 20x10x5cm ve 20x10x2.5cm ölçülerinde kesilerek elde edilmiştir. Himalaya kaya tuzu tuğlaları, müşteri taleplerine ve kristal kaya tuzunun renk tonuna göre de üretim yapılabilmektedir. Himalaya tuz tuğlaları, aynı mineral madde içeriğine sahip koyu pembe, açık pembe ve sadece pembe/kırmızı renk tonlarıyla kaplı diğer ton ve renklere sahip himalaya tuzlarından oluşmaktadır.

Himalaya tuz tuğlaları, otellerde, spa merkezlerinde, özel sağlık merkezlerinde tuz odası yapımında kullanılmaktadır. 

Tuz odaları, astım, alerji, sedef, egzama gibi rahatsızlıkları olanlar ve sağlıklı doğal bir hava solumak isteyenler için ideal yerlerdir. Tuz tuğlaları ile hazırlanan tuz odasında, ortamda oluşan negatif iyon etkisi insanların fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamalarını sağlamaktadır. Taban, tavan ve duvarda, istenilen ölçüde uygulamalar yapılabilmektedir. Tuz odalarında zemin doğal granül veya öğütülmüş tuz ile veya tuz tuğlaları ile kaplanmaktadır. Himalaya kristal tuz tuğlalarını yemek pişirme aracı olarak da kullanılabilmektedir. 

Himalaya tuz tuğlasının bir diğer özelliği, himalaya kristal kaya tuzunun içeriğinde 84 adet mineral madde bulunmaktadır ve himalaya tuz tuğlası ısındığında havaya eksi iyon yayar. Eksi iyonlar havanın doğal vitaminleridir ve %300 oranında havanın oksijenini artırır, ortamdaki oksijen oranı arttığında astım, bronşit, nefes darlığı, horlama, alerjik gibi sıkıntıların giderilmesinde fayda sağlamaktadır.

Himalaya Dağlarından Tuz yataklarından elde edilen Himalaya tuzu, doğal ve içinde 84 farklı mineral barındırır. İçersindeki mineral zenginliği sebebiyle bir çok rahatsızlığa alternatif doğal tedavi yöntemi olarak kabul edilen bu tuz; özellikle sağlıklı yaşam için pek çok alanda kullanılmaktadır. Son zamanlarda özellikle SPA merkezlerinin gözdesi haline gelen tuz odaları yapımı için kullanılan himalaya tuz tuğlası, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşan bir terapi çeşididir.  Tuz tuğlası kullanımı ile tasarlanan tuz odaları negatif iyon zenginliği ile şifa vermektedir. Ölçüleri 20 x10 x 5 cm ve 20 x10 x 2,5 cm  olan tuz tuğlaları kristal yapıları sayesinde ışığı kolayca geçirir. Haloterapi olarak da bilinen tuz odası terapi yöntemi; özellikle ortamdaki soluma ile Astım, Bronşit, Sinüzit, Nefes darlığı ve Ayak Tuz Tuğlası gibi solunum yolu rahatsızlıklarında önemli değişimlere yardımcı olmaktadır. Tuz odası, solunum rahatsızlıklarının yanında alerji, egzaman, sedef, zatürre gibi hastalıklarda da olumlu etkiler göstermektedir. Tuz tuğlası kullanımı ile inşa edilen tuz odalarında 30-45 dakika süren terapi yılda 2-3 kez tekrarlanmaktadır. SPA merkezleri ve rahatlama mekânları için alternatif çözümler sunan Himalaya tuz tuğlaları kaliteli ve gerçek himalaya tuzundan imal edilmiştir. Himalaya tuz tuğlası hakkında detaylı bilgi almak için Beyaz Tuz  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Tuz odası yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için İletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Tuz Odası Yaptırmak İçin Hemen Fiyat Alın

 

Etiketler: Tuz Fiyatı, Tuz, Doğal Tuz, Himalaya Tuz, Kaya Tuz, Tuz Tuğlası, Çankırı Tuzu, Tuz Odası, Tuz Tuğlası Ne İşe Yarar, Tuz Tuzlası Fiyatları, Tuz Tuğlası Ankara, Himalaya Tuz Tuğlası, Himalaya Tuz Tuğlası Fiyatları, Çankırı Tuz Tuğlası, Himalaya Tuz Tuğlası Faydaları, Tuz Odası Nedir, Tuz Odası İstanbul, Tuz Odası Maliyeti, Tuz Odası Yorumları, Tuz Odası Yapımı, Tuz Duvar Fiyatları, Tuz Odası Nasıl Kullanılır, Tuz Odası İmalatı, Tuz Odası Olan Oteller, Ümraniye, kasiköy, üsküdar, beşiktaş, etiler, mecidiyeköy, sarıyer, pendik, kartal, maltepe, tuzla


7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10