Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Rafine Tablet Tuz Salti 25 Kg

Arıtma cihazları için tercih edilen, Havuz alanlarında da kullanılan bir üründür. Gıdaya uygundur.

İçinde her hangi bir kimyasal barındırmaz. Kaya tuzundan üretilmiştir. Genelde içme sularını arıtmada tercih edilir. Serin, kuru, ışık almayan alanlarda ağzı kapalı olduğu sürece uzun zaman kullanıma uygundur. Kokulu alanlara istiflemeyiniz. 25kg çuvallarda paketlenmiştir.

Sert suların, sorunsuz olarak kullanımı için içindeki sertlik veren kalsiyum ve magnezyum iyonlarının uzaklaştırılması gerekir.

Sertlik iyonlarının uzaklaştırılmasındaki en pratik yollardan biri katyon değiştirici reçinelerin kullanılmasıdır. Bu amaçla kullanılan reçinelerin kalsiyum ve magnezyum iyonları tutma kapasitesi dolduğunda reçinenin kapasitesinin geri kazanımı için Tablet Tuz sodyum klorür (tuz) ile geri yıkanması gerekir.

Etiketler; Salti Rafine Kaya Tuzu, Salti Tuz Fiyatları, Salti 25 Kg, Salti Tablet Tuz, Salti Rafine Tablet Tuz, Salti Tuz, Saltı Tuz 10 Kg, Saltı Tuz 25 Kg, Salti Havuz Tuzu, Salti Havuz Tuzu 25 Kg, Salti Gıda Sanayi Tuzu, Su Yumuşatma Tuzu, Su Yumuşatma Tuzu Nedir, Su Yumuşatma Tuzu Ne İşe Yarar, Su Yumuşatma Tuzu Teknik Şart Namesi, Su Yumuşatma Tuzu Ankara, Su Yumuşatma Tuzu İzmir, Su Yumuşatma Tuzu Antalya7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10