Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz Temizlik Ekipmanları;

Bir yüzme havuzu sahibi olmak demek, bir yüzme havuzu temizlemek demektir. Endişelenmeyin, ürünlerimiz bunu kolay yoldan yapmanıza yardımcı olacaklar. Yüzme havuzları için temizlik ekipmanları, temel olarak yüzme havuzlarının iç ve dış yüzey temizliği ve tortu kaldırma için kullanılan fırça çeşitleri ile su içinde ve üzerinde yüzen yaprak vs. döküntülerin alınması amacıyla kullanılabilen kepçeler gibi her havuzun ihtiyacı olan donanımlar ile başlar. Bu elemanları destekleyen ve tüm çeşitlere uygun, son derece hafif ve dayanıklı alüminyum teleskopik saplar, yorulmadan her kenar ve köşeye uzanmanıza yardımcı olur. 

Bir sonraki aşamada, pompa sisteminizden bir vakum hortumu ile bağlanıp güç alarak dip tortularını emen ve havuz filtrenize gönderen popüler havuz dip süpürgeleri bulunmaktadır. Fırçaların aksine, temizlenmeye çalışılan toz ve tortular havuz içine dağılıp tekrar dibe çökmemekte, filtrasyon sisteminiz tarafından doğrudan havuzdan elimine edilmektedir. Yüzer tip süpürge hortumları, süpürme işlemi esnasında hortumların su dibine çökerek temizlemeye çalışılan tortu tabakasını kaldırmasını engeller ve kullanımda standart hortumlara göre daha hafiftir. 

  1. Modele göre 36 cm ~ 46 cm arası genişliklerde. 
  2. Alüminyum süpürge gövdesi. 
  3. Her sapa uyumlu klipsli tip bağlantı sistemi. 
  4. Dipte kalacak ancak kullanıcıyı yormayacak tasarlanmış ağırlık oranı. 
  5. Liner Kaplamalı havuzlarda kullanıma uygun değildir. 
  6. Havuz vakum girişi veya skimmer ağzına özel batmaz hortum ve konik bağlantı adaptörüyle bağlanır. 
  7. Dip tortularının temizlenerek filtrasyon sistemine gönderilmesi sağlanır. 
  8. Sıvı çökelticiler veya toz çökelticiler gibi bakım kimyasalları ile birlikte kullanılarak süpürme işleminin etkinliği arttırılabilir.

Hortum bağlantı parçası ürüne dahil değildir.

 

Etiketler: Havuz Temizleme Malzemeleri, Havuz Fırçası, Havuz Süpürgeleri, Havuz Hortumları, Havuz  Temizleme Kepçeleri, Havuz Dip Süpürgesi, Havuz Süpürgesi Fiyatları, Süpürge Hortumları, Havuz Temizlik Seti, Havuz Temizlik Malzemeleri, Havuz Temizlik Fırçası, HAvuz Temizlik Kimyasalları, Havuz Temizliği Nasıl yapılır, Havuz Temizliği, Havuz Temizliği İçin Gerekli Malzemeler, Havuz Temizliği Fiyatları, Havuz Temizleme Ekipmanları, Havuz Temizlik Ekipmanları


7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10