Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL
   0216 364 22 10     0535 300 29 44 TEKLİF AL
Yukarı Dudullu mah. Narin sok. NO:48/B Ümraniye / İSTANBUL

Deri Tuzu 25 Kg

Deri Tuzu Nedir - Deri Tuzu Nasıl Kullanılır

Deri sanayinde en çok tüketilen ham maddde Deri Tuzudur. Büyük Baş ve Küçük baş hayvan kesimlerinden sonra deri tuzlama yapılarak derilerin kurutulmaya bırakılır. Deri Tuzlama yapılan deriler hücresel değerleri kaybettiğinde deri sanayi işlemeye gönderilir.

Deri Koruyucusu olarak bilinen Deri Tuzu, eski çağlardan kalma teknik olsa da yiyeceklerin saklanması Tuzlama sayesinde yapılırdı.

Deri Tuzu Nasıl Kullanılır

Büyük Baş Hayvan derilerininde kullanılcak tuz 2 numara tuz dur. Diğer adıyla da karınca baş tuzu dediğimiz tuza yakın bir ürün için deri tuzlamada kullanılır.

Küçük Baş Hayvan için kullanılılacak Deri Tuzu 1 Numara dediğimiz bir tuz çeşididir. %98 sodyum klorür içermesi en önemli özelliğidir. 

Kullanılacak tuzun içinde her hangi bir bakteri olmaması gerekmektedir. Kullanılan Deri Tuzu bir daha asla kullanılmamalıdır.

Etiketler; Deri Tuzu Atar Mı, Deri Tuzu Fiyatları, Deri Tuzlu Su, Ankara Deri Tuzu, Der, Tabaklama Tuzu, İstanbul Tuz, Deri Tuzu İstanbul, Deri Tuzu Nerede Bulunur, Dere Tuzu Satan Yerler, Deri Tuzu Tuzla, Deri Tuzu Ümraniye, Deri Tuzu Satın Al


7/24 Ücretsiz Sevkiyat Hizmeti - İstenilen Yere Taşıma - Hizmet ve Kalitede En İyisi.
HEMEN ARA GETİRELİM.
0216 364 22 10